Меню
Кухня
Кухня

Ми оновлюємося! Новий логотип, але вічні цінності

26
мая 2020

Історія мережі магазинів 12 Персон, як частини корпорації MIRS, почалася понад 10 років тому. Ми створили унікальні простори в Києві, Одесі, Дніпрі з широким асортиментом посуду і предметів декору кращих європейських брендів. 12 Персон одними з перших в Україні представили вишуканий фарфор Rosenthal і Dibbern, кришталеве скло Schott Zwiesel, витончені прибори Sambonet, повну колекцію декантерів і келихів Riedel, декор культових дизайнерів Georg Jensen і Tom Dixon…

За цей час перед нами відкривалися нові можливості та розширювався асортимент, мінялася мода й цінності в суспільстві, змінювалися смаки наших клієнтів і ми разом із ними. Уже друге покоління українців, які цінують вишуканий дизайн і європейську якість, супроводжують свої щоденні ритуали посудом, придбаними у 12 Персон. І ось, стоячи на порозі нового десятиліття, ми прийняли рішення кардинально оновити айдентику й провести повний ребрендинг.

Зустрічайте TWeLVe!

TWeLVe — це салони сучасного сервірування. Це місце для тих, хто цінує кожну мить свого життя. Для тих, хто наділений тонким смаком і прагне оточити себе красивими предметами. Для тих, хто знається на сучасних трендах, столовому етикеті, сортах вина й дизайні.

TWeLVe і далі буде частиною кожної події в вашому житті. Вдала угода? Відкоркуйте пляшку віскі та розлийте його в кришталеві склянки Eisch. Сімейна подія? Приготуйте найкращі страви, прикрасьте стіл витонченим фарфором Porcel і срібними приборами Robbe & Berking. Довгоочікуваний вечір із коханою людиною? Увімкніть спокійну музику, запаліть ароматичні свічки Ladenac і наповніть келихи ручної роботи LSA International ігристим.

Ми змінюємося, але виключно для вас і вашого комфорту. Щоб і далі зі ще більшим ентузіазмом занурювати вас у світ сучасної розкоші та розповідати про тонкощі сервірування. Чекаємо вас у салонах TWeLVe!

Gien — искусство жить по-французски

Предыдущая

Делікатесна симфонія: устриці та вино

Следующая